You are not connected. Please login or register

North

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1North Empty North on 14.11.09 22:49

No pa da še jst opišm mojega Northa. Na svet je prijokcal 15.1. 2002. Njegova mamica je psica od stričevega prijatelja. Ker je moj dedi že zdavnaj izrazil željo da bi rad imel malega sibirskega husky-ja mu je moj stric takoj priskočil na pomoč. Nekaj dni je mala kepica ostala pri stricu a kmalu je prišel k nam. Ker se nam je že takoj na začetku povaljal po blatu smo ga malo umili ( samo z vodo ! ). Mala kepica je odraščala in kmalu je bil že prevelik za življenje v stanovanju zato se je preselil ven kjer tudi zelo uživa. Ampak še edno včasih pride k nam, saj ko te pogleda s tistimi očmi, se mu preprosto nemoreš upreti. Seveda je tudi za novo leto notri, saj se gospodič boji pokov. Ampak ko pa nastopi zima in zapade prvi sneg, pa nori in mu niti na pamet ne pride, da bi šel notri v toplo stanovanje. No in ko kepca odrašča, dostkrat zbeži. Saj ko on na sprehodu zagleda srno, to teče kot veter za njo. Enkrat ko je šel dedi z njim na sprehod je prav tako zbežal in ga 3 dni ni bilo . Preiskali smo cel Golovec in ga ni bilo. Potem smo ga pa našli pri PST-ju pri enem zlatem prinašalcu . No pa da je veselje še večje, je kmalu dobil punco Misty, s katero sta imela mladičke. 4 majhne kepice. 3 kot na las podbne očetu, a en čisto kot mama. Poimenovali smo jih :
Clia
Dif
Astry
Nun

Clia: vzela jo je moja sošolka, tako, da redno hodiva na sprehode. Po barvi je čisto ista kot North.. rada nagaja kužkom... vleče povodec ( kot NOrth ) ...spi.....zelo uspešna je v učenju trikov.

Dif: po izgledu čisto isti kot mama. Ista barva dlake ( rjavkastosiva in bela) a dlako pa sedaj ko je odrasel ima pa čisto kot oče. saj je North veliko bolj odlakan kot Misty. Sedaj je že pravi gospod ampak, ko je bil majhen, je bil pravi cuker, ki smo ga vsi imeli najraje, saj je bil najbolj poseben.

Astry: mala kužika, bolj suhcana od Clie, a po barvi ista kot North. Njo je imela lastnica od Misty najraje, a na žalost zanjo ni najdla lepega doma, mislim no....je že lep dom, ampak je izgubila stike z njimi in vse, pa tudi preimenovali so jo v meni nevšečno ime ( ampak sem ga na žalost pozabila )

Nun: že kot majhen je bil gospod. Skoraj nobene norčije ni naredil. Zelo suhcan čisto kot oče. Res lep kuža.ampak ga še nisem videla.

No mladički so odaraščali in odrastli v lepe odrasle kužije.

ker North hodi na veliko sprehodov, dobi tudi veliko prijateljev. Vendar se ne razume s psi pasme zlati prinašalec, nemški ovčar ( ja no... s Tarom se dobro razume vesel ) in border collie, saj je imel z njimi slabe izkušnje ( sedaj ga navajam da se bo z temi pasmami dobro razumel) , ampak se pa poigra s psicami katere koli pasme. North se je kot mladiček bal vode, a sedaj se rad okopa v kakšnem jezeru ali blatni lužici. North zna tudi kar nekaj trikov glede na to, da sem ga jaz te bolj "neosnovne" trike učila v poznejših leti. Rad tudi preskakuje ovire. Ampak seveda nič od tega ne naredi če ne dobi prave nagrade. Pod to štejemo salamo, sirček, ali pa kakšne res dobre posladke. Naša mala pasja rit je zelo zbirčen. Naš razvajenec ima rad konzerve, posladke, vse vrste salamic, sirčke, in kakšnih " paštic ", ki mu jih skuha moja babi. z veseljem zgrize kakšno kost, ali pa nam ukrade kaj mesa. On praktično je z očmi. Naprimer me gleda, ko jem jabolko in potem mu ga dam malo, pa se skoraj zadavi ko ga malo oblizne.. Ima zelooo veliko poddlanke, zato ga moramo velikrat na dan česati. ( a jo ima še vedno velik xD )

In ja.. slike pridejo malo kasneje vesel

Poglej uporabnikov profil

2North Empty Re: North on 14.11.09 22:55

Čudovit opis Very Happy North pa tako veš da je eden najlepših polarcev Very Happy

Poglej uporabnikov profil http://Anchek.webs.com/

3North Empty Re: North on 14.11.09 22:56

Kop.

Kop.
Admin
Lepa predstavitev. Slikice pa le hitro(;

Poglej uporabnikov profil http://kosmatinci.forumsl.net

4North Empty Re: North on 14.11.09 23:03

Hvala vama.

Slikice pridejo jutri danes se mi jih ne da lepit ^^

5North Empty Re: North on 15.11.09 11:08

Super opis. ;* North je zelo lep. <3 in ja slike! (:

6North Empty Re: North on 15.11.09 21:46

North je najlepši haski kar jih BOM vidla><.
in ja, komaj čakam da ga vidim!<3333

7North Empty Re: North on 15.11.09 22:37

Zelo lep opis!Samo še slikice!

Sponsored content

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]